За допомогою калькулятора окупності Ви маєте можливість приблизно визначити
строк окупності оснащення автомобіля газобалонним обладнанням.

ВИХІДНІ ДАНІ

РОЗРАХУВАТИ

ЦІНИ НА ПАЛЬНЕ
НА АЗС УКРАЇНИ В КИЕВІ

A-92
22,79
A-95
22,79
ГАЗ
22,79

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗРАХУНКУ

К-сть місяців окупності встановлення ГБО: 20,2

К-сть км, за які окупиться встановлення ГБО: 16129

З НАМИ ВИ ЗАОЩАДЖУЄТЕ ЩОРІЧНО: 3571,2 грн

F.A.Q

ПИТАННЯ, ЩО ЗАДАЮТЬСЯ НАЙЧАСТІШЕ

Чи відключати бензонасос?

Бензонасос на сучасному автомобілі відключати заборонено, оскільки в незручний момент (при обгоні) може закінчитися газ, а бензинова паливна система не заповнена, що може привести до аварійної ситуації.

Окупність ГБО

Для відповіді на це питання необхідно скористатися калькулятором окупності, який є на нашому сайті, оскільки розрахунок рентабельності залежить від витрат на бензин і середнього пробігу.

Витрати на газ відносно витрат на бензин.

Для систем першого покоління нормальним вважається витрата +20 відсотків до витрати бензину. Для четвертого покоління ГБО - + 15%

Загальна ємність балона і корисна.

Балон повинен заправлятися на 80% від загальної ємності, це обумовлено тим, що при підвищенні температури газ розширюється, і для того, щоби уникнути деформації корпусу балона, залишається «повітряна подушка» 20% від загальної ємності балона.

Заправний пристрій (ВЗУ) в багажному відділенні.

ВЗП в багажному відділенні встановлювати заборонено через можливий витік газу через зворотний клапан ВЗП.

Встановлення ГБО четвертого покоління на карбюраторний двигун.

Встановити четверте покоління ГБО на карбюраторний двигун неможливо, оскільки там відсутні електронні виконавчі (форсунки) елементи і ЕБУ, до яких підключається система ГБО четвертого покоління, те ж саме стосується механічного інжектора.

ГБО и лямбда зонд

Якщо у Вас встановлено ГБО першого покоління, де несправний лямбда зонд не впливає на роботу ГБО, на четвертому поколінні ГБО справність лямбда зонда має велике значення, оскільки він впливає на сумішоутворення

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СХЕМИ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО ШИРИНА ЕКРАНУ ПОВИННА БУТИ БІЛЬШ НІЖ 860рх. СПРОБУЙТЕ РОЗВЕРНУТИ ЕКРАН ГОРИЗОНТАЛЬНО.