За допомогою калькулятора окупності Ви маєте можливість приблизно визначити
строк окупності оснащення автомобіля газобалонним обладнанням.

ВИХІДНІ ДАНІ

РОЗРАХУВАТИ

ЦІНИ НА ПАЛЬНЕ
НА АЗС УКРАЇНИ В КИЕВІ

A-92
22,79
A-95
22,79
ГАЗ
22,79

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗРАХУНКУ

К-сть місяців окупності встановлення ГБО: 20,2

К-сть км, за які окупиться встановлення ГБО: 16129

З НАМИ ВИ ЗАОЩАДЖУЄТЕ ЩОРІЧНО: 3571,2 грн

ATIKER

ГАРАНТИИ

ГАРАНТИИ


Компания Atiker предоставляет гарантию на весь товар сроком на 2 года без ограничения пробега!

В комплекте к системам 4-го поколения прилагается фирменная сервисная книга ATIKER.

Гарантия не распространяется в случае:

1. Если были нарушены правила эксплуатации газового оборудования, указанные в краткой инструкции по обслуживанию автомобилей переоборудованных для работы на газовом топливе.

2. Если в оборудовании для работы на газе были выявлены следы постороннего вмешательства или ремонта.

3. Если корректная работа газового оборудования невозможна из-за плохого технического состояния автомобиля (провода высокого напряжения, свечи зажигания, лямбда-зонд, катализатор и т.д.)

4. Если был выявлен факт самостоятельного изменения регулировок или настроек газового оборудования.

5. Если были нарушены сроки обязательного технического обслуживания после указанного пробега и/или срока с их подтверждением в сервисной книге.

6. Если оборудование вышло из строя по причине использования не качественного газа, либо при обслуживании были установлены не качественные фильтрующие элементы, которые не могут защитить элементы ГБО от пападания грязи.

Внимание!
 
Срок службы баллонов марки ATIKER ограничен десятью годами! По истечении этого срока баллон следует заменить на новый.
2

ПРО КОМПАНІЮ

ATİKER

Atiker Metai Inc. була створена Мехметом Алі Атікером в 1970 році, і займалася виробництвом сталевих труб, які використовуються в установці глибоководних свердловин. В результаті технологічних змін і вимоги ринку, компанія Atiker Metal Inc. поміняла вектор розвитку і перейшла від виробництва сталевих труб до розробки автомобільних цистерн, а потім виробництва зрідженого газу і автозаправних систем.

Atiker Metal Inc. є членом групи компаній Atiker, мають широкий спектр послуг, що надаються і вироблених товарів, займаються як зовнішньою торгівлею і виробництвом автогазозаправних систем LPG / CNG, так і виробництвом текстилю, електроніки та взуття.

Atiker Metal Inc. виробляє автомобільні LPG балони і системи LPG / CNG палива в виробничих підприємствах, розташованих в місті Конья, Туреччина. Закрита площа виробничих приміщень складає близько 55 000 квадратних метрів. Atiker Metal Inc. експортує близько 60% продукції в більш ніж 40 країн на 5 континентах.

Використовуючи передові технології, протягом багатьох років, компанія впевнено займає лідируючі позиції в своєму професійному секторі.

Сертифікати якості, отримані компанією Atiker Metal Inc. для газового балону Atiker, відповідають всім правилам якості, безпеки і визнані багатьма країнами по всьому світу, де представлена продукція бренду. Для того, щоб задовольнити всі вимоги і очікування клієнтів, бути попереду своїх конкурентів, Atiker Metal Inc. віддає високий пріоритет інноваційної діяльності, науково-дослідної та дослідно-конструкторських робіт.

Співробітники цього підрозділу, налагодили повноцінну співпрацю з науковими співробітниками Сельчукского Технологічного університету в області розробки передових технологій і підтримки високої якості продукції. В результаті науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, Atiker Metal Inc. постійно підвищує різноманітність асортименту продукції, якості та продуктивності існуючих продуктів, крім того, це дозволяє значно знижувати виробничі витрати і відходи відповідно до вимог ринку і технологічними досягненнями. Фахівці компанії постійно удосконалюють і оновлюють продуктову лінійку і підвищують надійність кожної деталі за рахунок проведених аналізів по запобігання можливих збоїв.

Крім проектів в області розвитку нових продуктів і технологій, Atiker Metal Inc. ініціювала численні проекти соціальної відповідальності з урахуванням своїх обов'язків по відношенню до клієнтів і людства.

СЕРТИФІКАТИ

  • sert11
  • sert12
  • sert13
  • sert14