За допомогою калькулятора окупності Ви маєте можливість приблизно визначити
строк окупності оснащення автомобіля газобалонним обладнанням.

ВИХІДНІ ДАНІ

РОЗРАХУВАТИ

ЦІНИ НА ПАЛЬНЕ
НА АЗС УКРАЇНИ В КИЕВІ

A-92
22,79
A-95
22,79
ГАЗ
22,79

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗРАХУНКУ

К-сть місяців окупності встановлення ГБО: 20,2

К-сть км, за які окупиться встановлення ГБО: 16129

З НАМИ ВИ ЗАОЩАДЖУЄТЕ ЩОРІЧНО: 3571,2 грн

ATIKER

ПРО КОМПАНІЮ

ATİKER

Atiker Metai Inc. була створена Мехметом Алі Атікером в 1970 році, і займалася виробництвом сталевих труб, які використовуються в установці глибоководних свердловин. В результаті технологічних змін і вимоги ринку, компанія Atiker Metal Inc. поміняла вектор розвитку і перейшла від виробництва сталевих труб до розробки автомобільних цистерн, а потім виробництва зрідженого газу і автозаправних систем.

Atiker Metal Inc. є членом групи компаній Atiker, мають широкий спектр послуг, що надаються і вироблених товарів, займаються як зовнішньою торгівлею і виробництвом автогазозаправних систем LPG / CNG, так і виробництвом текстилю, електроніки та взуття.

Atiker Metal Inc. виробляє автомобільні LPG балони і системи LPG / CNG палива в виробничих підприємствах, розташованих в місті Конья, Туреччина. Закрита площа виробничих приміщень складає близько 55 000 квадратних метрів. Atiker Metal Inc. експортує близько 60% продукції в більш ніж 40 країн на 5 континентах.

Використовуючи передові технології, протягом багатьох років, компанія впевнено займає лідируючі позиції в своєму професійному секторі.

Сертифікати якості, отримані компанією Atiker Metal Inc. для газового балону Atiker, відповідають всім правилам якості, безпеки і визнані багатьма країнами по всьому світу, де представлена продукція бренду. Для того, щоб задовольнити всі вимоги і очікування клієнтів, бути попереду своїх конкурентів, Atiker Metal Inc. віддає високий пріоритет інноваційної діяльності, науково-дослідної та дослідно-конструкторських робіт.

Співробітники цього підрозділу, налагодили повноцінну співпрацю з науковими співробітниками Сельчукского Технологічного університету в області розробки передових технологій і підтримки високої якості продукції. В результаті науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, Atiker Metal Inc. постійно підвищує різноманітність асортименту продукції, якості та продуктивності існуючих продуктів, крім того, це дозволяє значно знижувати виробничі витрати і відходи відповідно до вимог ринку і технологічними досягненнями. Фахівці компанії постійно удосконалюють і оновлюють продуктову лінійку і підвищують надійність кожної деталі за рахунок проведених аналізів по запобігання можливих збоїв.

Крім проектів в області розвитку нових продуктів і технологій, Atiker Metal Inc. ініціювала численні проекти соціальної відповідальності з урахуванням своїх обов'язків по відношенню до клієнтів і людства.

СЕРТИФІКАТИ

  • sert11
  • sert12
  • sert13
  • sert14