За допомогою калькулятора окупності Ви маєте можливість приблизно визначити
строк окупності оснащення автомобіля газобалонним обладнанням.

ВИХІДНІ ДАНІ

РОЗРАХУВАТИ

ЦІНИ НА ПАЛЬНЕ
НА АЗС УКРАЇНИ В КИЕВІ

A-92
22,79
A-95
22,79
ГАЗ
22,79

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗРАХУНКУ

К-сть місяців окупності встановлення ГБО: 20,2

К-сть км, за які окупиться встановлення ГБО: 16129

З НАМИ ВИ ЗАОЩАДЖУЄТЕ ЩОРІЧНО: 3571,2 грн

Екологічність


Автомобільний транспорт є одним з основних джерел забруднення навколишнього середовища. З кожним роком кількість автомобілів зростає, і, як наслідок, зростає викид токсичних речовин з відпрацьованими газами в атмосферу. Кожен мегаполіс нашої планети страждає від екологічних проблем.

Вперше цією проблемою перейнялися на Заході, де вже встигли змінитися чотирьох екологічних стандарту від Євро-1 до Євро-4. З кожним разом вимоги до двигуна ставали дедалі жорсткішими. Одночасно провідні виробники автомобілів вирішили відмовитися від карбюраторних моторів на користь систем, оснащених каталітичним нейтралізатором відпрацьованих газів. У результаті вдалося домогтися деяких поліпшень, але вони виявилися менш значними, ніж очікувалося. Ситуація в Україні і того гірше: як і раніше в силі старий ГОСТ, прийнятий ще в далекому 1985, який не враховує сучасних умов. Так що повітря великих міст вже ніхто не наважитися назвати не просто чистим, але хоча б безпечним для здоров'я. Очевидно, що довго подібна ситуація зберігатися не може, і, швидше за все, вже в самому найближчому часі стандарти в галузі екології будуть переглянуті. Це спричинить масштабні зміни у складі українського автопарку.

Хоча є категорія автолюбителів, яким побоюватися нічого, оскільки вже сьогодні встановлені на їхніх автомобілях системи живлення відповідають найвищим стандартам у галузі екології. Йдеться, звичайно ж, про автомобілі, які оснащені ГБО. Так як автогаз низьковуглецевих паливо, вихлопні гази що виділяються в результаті його роботи містять у кілька разів менше шкідливих речовин, і демонструють якнайкращі результати з точки зору скорочення емісії CO2 яка, як відомо, є головною проблемою глобального потепління.

Крім того, автогаз також скорочує емісію інших шкідливих забруднюючих речовин, таких як тверді домішки в атмосфері, NOx, ацетальдегід, бутадієн і бензол.

Цю обставину вже оцінили в багатьох країнах Євросоюзу, де власники автомобілів, оснащених системою ГБО, мають право розраховувати на податкові пільги. Більше того: такі транспортні засоби мають право на безкоштовне паркування, їм дозволено використовувати ті смуги дорожнього руху, які призначені для громадського транспорту і т.п.

Здебільшого, екологічність ГБО на автомобілі значною мірою залежить від якості використовуваного обладнання. Високоякісне газобалонне обладнання дає можливість довести процес згоряння до повної досконалості, що призводить до економії палива, підвищенню коефіцієнта корисної дії (ККД), і зниження шкідливих викидів в атмосферу. Ви дбаєте про екологію і при цьому заощаджуєте свої кошти!
Ваше майбутнє у Ваших руках!