За допомогою калькулятора окупності Ви маєте можливість приблизно визначити
строк окупності оснащення автомобіля газобалонним обладнанням.

ВИХІДНІ ДАНІ

РОЗРАХУВАТИ

ЦІНИ НА ПАЛЬНЕ
НА АЗС УКРАЇНИ В КИЕВІ

A-92
22,79
A-95
22,79
ГАЗ
22,79

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗРАХУНКУ

К-сть місяців окупності встановлення ГБО: 20,2

К-сть км, за які окупиться встановлення ГБО: 16129

З НАМИ ВИ ЗАОЩАДЖУЄТЕ ЩОРІЧНО: 3571,2 грн

СВІТОВИЙ ЛІДЕР

СВІТОВИЙ ЛІДЕР


Виробничі потужності компанії розташовані в місті Конья, Туреччина. Площа виробничих приміщень складає понад 55000 квадратних метрів. У компанії працює понад 700 висококваліфікованих співробітників, які забезпечують високий рівень якості та виробництва продукції для клієнтів у всьому світі. 

Постійна модернізація виробництва і використання передових технологій дозволяють Atiker Metal A.Ş задовольняти потреби не тільки внутрішнього ринку Туреччини, а й забезпечувати експорт до 70% від загального обсягу продукції, що випускається. Сьогодні компанія постачає своє обладнання більш ніж 50 країнам світу на 5 континентах. 

Відмітна риса Atiker Metal A.Ş - її креативність. Поліпшенню якості та підвищенню рівня вироблюваної продукції сприяє сертифікація всіх складових виробництва: керівництва, екологічного менеджменту, охорони праці, системи контролю і т.п. 
Atiker Metal A.Ş; є одним з ініціаторів великої кількості соціальних програм, спрямованих на поліпшення умов праці і підвищення екологічної безпеки в усьому світі.

Метою нашої компанії є максимальне задоволення потреб наших клієнтів. Для нас важливо, щоб наші клієнти отримували високу якість за «розумні кошти». Сподіваємося, що наша продукція допоможе Вам заощаджувати кошти і більш дбайливо ставитися до навколишнього середовища. 

У 2012 році керівництвом компанії Atiker Metal A.Ş було прийнято рішення про відкриття представництва на території України. 

Головною метою цієї ініціативи є прагнення надати потенційному українському споживачеві вичерпну інформацію про весь спектр обладнання, що виробляється компанією.

 

2