За допомогою калькулятора окупності Ви маєте можливість приблизно визначити
строк окупності оснащення автомобіля газобалонним обладнанням.

ВИХІДНІ ДАНІ

РОЗРАХУВАТИ

ЦІНИ НА ПАЛЬНЕ
НА АЗС УКРАЇНИ В КИЕВІ

A-92
22,79
A-95
22,79
ГАЗ
22,79

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗРАХУНКУ

К-сть місяців окупності встановлення ГБО: 20,2

К-сть км, за які окупиться встановлення ГБО: 16129

З НАМИ ВИ ЗАОЩАДЖУЄТЕ ЩОРІЧНО: 3571,2 грн

СТАРТ ПРОГРАМИ РОЗСТРОЧКИ НА ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО від ATIKER

20.11.2017

Компанія «Алтема» рада інформувати автомобілістів України про старт спеціальної Програми "Pозстрочка на ГБО на 6 місяців" від провідного світового виробника ATIKER.

Як правило, багатьох автовласників зупиняє вартість обладнання їх автомобіля ГБО, але лише у ATIKER вартість ГБО – не проблема !

Наша Програма розстрочки дозволяє автомобілістам, обмеженим в фінансах на придбання газобалонного обладнання, встановити на свій автомобіль ГБО та отримати практично 2-кратну економію на паливі с 1-го км пробігу на газі.

На відміну від зовні схожих програм «розстрочки», що іноді зустрічаються на ринку ГБО, але ж з залученням банківського кредитування, ключовою особливістю нашої Програми є надання розстрочки саме від виробника. А також її прозорість, простота оформлення та доступність большості автовласників. 

Програма Розстрочки від ATIKER розрахована на внесення 6 доступних фіксованих платежів, а також ПОВНУ ОКУПНІСТЬ ГБО для автовласника через 6 місяців.

Оформлення розстрочки здійснюється на СТО партнерів, що приймають участь в даній Програмі з наданням автовласником мінімального комплекта документів (паспорт, ІПН, техпаспорт авто) та підписанням простого 1-сторінкового Договору.

Скористайтеся встановленням ГБО ATIKER в розстрочку, зробіть відмінний подарунок свому автомобілю та з’економте значні кошти для своєї сім’ї!

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СХЕМИ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО ШИРИНА ЕКРАНУ ПОВИННА БУТИ БІЛЬШ НІЖ 860рх. СПРОБУЙТЕ РОЗВЕРНУТИ ЕКРАН ГОРИЗОНТАЛЬНО.